Serdecznie witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up. Szukamy zaangażowanych i zdecydowanych partnerów, którzy chcą budować swoje źródło dochodu i wspólnie promować najbardziej dochodowy system zarobkowy w Internecie jaki kiedykolwiek powstał. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia GRU to 25$ lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Wydając zaledwie 25$ już po miesiącu możesz mieć stałe źródło dochodu pasywnego, a w każdym następnym miesiącu staje się one coraz większe. Odbieranie 25$ od dziesiątek, setek a nawet tysięcy ludzi miesięcznie w zamian za 25$ miesięcznie nie daje dużo do myślenia. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury... ;)

Legalność GRU

Zgodnie z przewidywaniami, pojawiły się opinie o nielegalności Gifts Roll Up w Polsce mimo tego że w Stanach program jest juz od pewnego czasu i ma sie bardzo dobrze, a tam wszelkiego rodzaju piramidy są ściągane z urzędu bardziej restrykcyjnie niz w kraju nad Wisłą. Artykuł opiera się na zapisach polskiego prawa, oczywiście z prawniczą pomocą w interpretacji.

Wiem że w Polsce trudno promować dobre i legalne programy w których można zarabiać. Potrafimy tylko narzekać.... 

Legalność Gifts Roll Up 

"jest produkt - jest sprzedaż"


Po pierwsze system GRU nie jest systemem darowizn, tylko sprzedaży pakietów, w dodatku na zasadzie comiesięcznej subskrypcji.
Po drugie w systemie tym nie tworzy się struktury piramidalnej, a jedynie przekazuje dwóch potencjalnych klientów swojemu sponsorowi, a wiec każdy kto przystępuje do programu sprzedaży zarabia tyle, ilu ma klientów. Temat piramidy w tym przypadku został pięknie ominięty: Ja tobie sprzedaje narzędzia marketingowe po 25$, a ty możesz je sprzedawać dowolnej ilości klientów, pod warunkiem, że swojego drugiego i czwartego klienta przekażesz mnie.
Piramidy nie ma bo każdy uczestnik sprzedaje produkt tylko swoim bezpośrednim klientom, a oni mogą (ale nie muszą) robić dokładnie to samo.
Pisanie o darowiznach w tym przypadku jest nieporozumieniem. To są dochody i po przekroczeniu pewnej kwoty trzeba płacić podatek.
Nie jest to wiec ani piramida ani mlm bo nie ma tu żadnych poziomów, tylko relacja sprzedawca (sponsor) - klient (polecony). Pieniędzy zarabiasz tyle ilu masz klientów a system pomaga Ci otrzymywać ich w podarku od twoich klientów, o ile oni sami chcą pracować. A wiec: jest produkt - jest sprzedaż i system darowizn tyle że nie pieniędzy a klientów. Pod względem prawnym pełna legalność zarówno w Europie jak i w Stanach. 


O nie łamaniu jakichkolwiek zapisów prawa przez program GRU świadczą minimum 3 czynniki:
1. Uregulowania prawne w USA (skąd pochodzi GRU) są znacznie bardziej restrykcyjne niż w Polsce.
2. System Reverse2Up z bezpośrednim przekazywaniem 100% od sprzedaży między uczestnikami programu istnieje bez zakłóceń w Infinity Downline od 2009r.
3. Serwis płatności internetowych Alertpay także weryfikuje firmy pod kątem legalności, dopuszczenie GRU przez ten bank do obsługi płatności świadczy jednoznacznie o nie łamaniu zapisów prawa.

To wystarczy, aby potwierdzić legalność.


Działalność piramid finansowych w świetle prawa karnego:

Art. 286 KK przewiduje trzy formy oszustwa:

- wprowadzenie w błąd (udzielenie mylnych informacji dotyczących rzeczywistości),
- wyzyskanie błędu (skorzystanie z czyjegoś mylnego przekonania o istniejącej rzeczywistości),
- wyzyskanie niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania innej osoby.

W odniesieniu do piramid finansowych mogłaby mieć zastosowanie jedynie forma opisana w pkt. 1 tego przepisu, tzn. wprowadzenie w błąd osoby włączającej się do takiej struktury.

Komentarz Prawnika:

Art. 286 KK NIE MA zastosowania, ponieważ na stronach serwisu wszystko jest wytłumaczone w taki sposób, żeby każdy mógł to zrozumieć i wybrać czy chce w programie uczestniczyć. Ponadto nie ma wyraźnego nakłaniania do wpłaty, a jedynie propozycja, na którą nikt nie musi się zgadzać, a jedynie dobrowolnie przystąpić do programu.

W artykułach opisujących Program darowizn jasno i przejrzyście przedstawione są zasady i warunki , których spełnienie umożliwia osiągnięcie korzyści finansowych. W praktyce jest to potwierdzone wypłatami jakie uzyskali ci partnerzy, którzy spełnili podane warunki.